MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Aktuality z kalendáře: Závody v Maďarsku zrušeny, první kolo ČP odsunuto na konec května

Ačkoli touto dobou již obvykle finišují přípravy závodníků i pořadatelů na první akce sezóny, letošní situace hromadným akcím stále nepřeje. Vedení sekce MTBO proto rozhodlo o úpravě kalendáře letošní sezóny.

Covid nezná hranic a podmínky mezi okolními evropskými státy se tak v pořadatelských možnostech v podstatě neliší. Proto nikoho moc nepřekvapila zpráva z Maďarska, že závody WRE a ČP MTBO v původně plánovaném květnovém termínu se ruší pro letošek bez náhrady. Situace u nás je rovněž stále nepředvídatelná, proto byly odsunuty i první dva závody ČP v Jesenici na pozdější termín. Bude-li to legálně možné, žebříčkové závody odstartují na konci května. S ohledem na situaci další změny vyloučit nemůžeme, o jakémkoli obratu vývoje vás budeme určitě informovat.

 

| Zobrazeno 1191x | Informace | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru