MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Diskuse na dané téma

Ahoj bikeři, v souvislosti se zprovozněným chatem mě napadlo, že bychom jej mohli využít k online foru na různá temata. Co vy na to?

Moje představa je asi taková, že bychom vyčlenili nějaký pravidelný časový úsek, ve kterém se přihlásíme na chat a můžeme naživo polemizovat o věcech, které se českého MTBO týkají. Pro začátek bude asi trochu problém najít tu nejoptimálnější dobu, ale k tomu bych využil komentáře pod tímto článkem, eventuelně uděláme anketu.

Začal bych tím, že mě docela zajímá co si myslíte o webu. O obsahu, grafice, případně technickém zpracování. Jaký má být www.MTBO.cz a kam se má ubírat. Které nástroje (chat, vzkazy atd.) preferujete atd. Obsah můžete ovlivňovat z velké míry vy sami a co se technických řešení týče, rád uvítám schopné pomocníky z řad programátorů www. Grafici jsou taky nedostatkové zboží :-(

Blíží se sezona a je nejvyšší čas ukončit první etapu vývoje. V létě nebude čas hrabat se v designu nebo programování. V létě půjde do popředí obsah a informace. To je asi všem jasné.

Váš AldoMoro alias webmaster alias Zoro mstitel.

| Zobrazeno 4598x | Informace | Alda Linhart

Komentáře článku

Napsat nový komentář
mAk |
forum
no nápad to neni špatnej, ale myslim že by bylo daleko vhodnější udělat to vyloženě jako fórum (samostatně s jednotlivejma diskuzema, prostě klasicky), páč např. nevim kolik lidí by bylo schopnejch se sejít... a kdybych něco propásnul tak bych to pak mohl normálně najít třeba za tejden s názorem od x lidí... tak asi tak muj nápad ;o)
maci |
názor
Ahoj. Já si teda myslim, že časovej rozvrh je kravina. Když budou lidi připojený, tak si sednou a můžou pokecat kdykoliv. Jinak stránky vypadaj bezva a doufám, že nestratěj nic na aktualizaci. Maci
sosna |
proč chat?
Jsem tu ten spíše nahodnej orienťák a ne biker. Ale když se před rokem vymýšlel web ČSOB, přišli mladí s tím, že tam bude také chat. Dost jsem se divil a ptal jsem se, čím je to lepší než zaběhlé diskuzní fórum (kde se navíc nemusím přihlašovat). Výsledek je, že se udělalo klasické diskuzní fórum, které navíc nedovede konkurovat zaběhlému BENu. Naopak se dodělala a snad i osvědčila diskuze k jednotlivým článkům. Co sleduju net, tak se mi zdá, že lidé na internetu nebo u počítačů vůbec poslední dobou víc pracují než brouzdaj, takže on-line diskuze jsou off.
Toť můj názor na chatování.
webmaster |
Re: proč chat?
Na tom určitě něco je. Diskuse ke článkům na serveru je, takže není co řešit.
Chat může být užitečný, pokud se přímo lidi domluví (mailem nebo telefonicky), z důvodu, že je to levnější a člověk může hned reagovat. Diskusní forum ma jedinou nevyhodu, že uložíte svůj příspěvek a reakci většinou už nečte, pokud je tu člověk náhodně nebo je nedostane mailem.
mAk |
???
to sem nějak nepochopil? jako že vložim příspěvek do fóra a pak si na něj nepřečtu reakci. Dyk o to snad v diskuzi de, podivej se třeba na www.bikeforum.cz, já tam například chodim pravidelně skoro každej den a když mám třeba nějakej problém, tak mi můžou skušenější borci v dost věcech poradit. Jako říct že komentáře ke článkům stačej je divný, páč tam se vyjadřuješ jen k tomu co nadhodil někdo v tématu. Ale už třeba nepochytim reakci lidí na něco co by mě zajímalo, třeba "Jak ste jeli sobotní postup ze čtyřky na pětku?" a tak, myslim že by se to sem docela šiklo. No eště to zvaž, bylo by to podle mě gůd ;o)
webmaster |
Re: ???
A kdo řekl, že konetáře ke článkům stačí? To si nějak nepochopil. Bylo řečeno, že komentáře (diskuse ke článkům), o kterých mluvil sosna na serveru jsou. Dikusní forum je užitečné a časem se dodělá.
mAk |
Re: Re: ???
no tak to je supr, já to bral tak že když si řekl -"Diskuse ke článkům na serveru je, takže není co řešit."- tak je jakoby fórum bezpředmětný ;o) měj se
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru