MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Kapka zdraví pod stromečkem potěší nejen sportovce

Nejlepším vánočním dárkem pro každého z nás je zdraví. Přejeme jej nejen sobě, ale také svým blízkým, rodině, přátelům. A není nic snadnějšího, než přání podpořit vhodným dárkem k Vánocům. Třeba skvělými sirupy v bio kvalitě vařenými podle starých receptur anebo bylinnými sirupy, po kterých se rozhodně nemusíte bát usednout na kolo, neobsahují totiž alkohol.

Výborné sirupy plné vitamínů připravuje regionální výrobce, jablonecká společnost Kitl, která v každé lahvi přináší výhradně to nejlepší. Bio ovoce, bylinky a spoustu vitamínů, které jsou vhodné nejen pro sportovce.


Nejlepší je kombinovat si dobroty, co vám nejvíc chutnají. Zkusit to můžete například s dárkovými kazetami, které se hodí i jako dárek po stromeček. Máte rádi chuť citrusových plodů? Pak si vyberte Kitl kazetu citrus a pochutnáte si na skvělých sirupech z grepů, citronů či pomerančů. Vyhovuje vám raději ovoce s vůní léta, pak rozhodně sáhněte po Kitl dárkovém balení červené ovoce složeném ze sirupů z černého rybízu, malin a višní. Pokud jste spíše milovníkem bylinek, pak najdete také něco podle svého gusta v sadě Kitl dárkové balení byliny, které skrývá sirupy zhotovené z máty, bezu a zázvoru.

A to rozhodně není ani zdaleka vše, čím můžete potěšit o Vánocích sebe nebo své blízké. V dárkových baleních se najdou třeba bylinné sirupy na povzbuzení či podporující usínání. Potěší ale určitě třeba i medovina nebo speciální balíček na povzbuzení pro muže. A zejména v dnešní době, kdy kolem nás létají různé bakterie a viry, rozhodně stojí za vyzkoušení Kitl Eligin Bio kapsle pro posílení imunitního systému s koncentrovaným množstvím zázvoru, vyvinuté ve spolupráci s předními českými imunology. 

Stále váháte, čím potěšit své blízké nebo přátele pod stromečkem? Kitl vám může ukázat cestu.

Zdroj: Kitl.cz

| Zobrazeno 980x | Informace |
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru