MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Mapové soustředění junior-repre

O prodlouženém víkendu 16.-19.5.2019 proběhlo ve Sloupu v Čechách mapové soustředění juniorské reprezentace, na které byla přizvána i početná skupina zástupců kids-kemp grupy.

Na programu bylo 6 mapových tréninků všech možných typů (večerní sprint, koridor, dlouhé volby, vrstevnicovka, dvoukolový middle a americké štafety), školení techniky a večerní GPS rozbory.

Díky všem reprezentantům i budoucím nadějím za účast a tréninkovou morálku a velký dík trenérům za spolupráci. Trefili jsme asi jediné 4 dny v řadě se slušným počasím, tréninky i nasazení závodníků byli kvalitní, čímž bych celou akci prohlásil za úspěšnou ;-).

Dnes držím palce absentujícím maturantům a za tři týdny nominovaným na ME dospělých v Polsku (samozřejmě nejen těm z řad juniorů).

| Zobrazeno 1758x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru