MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Mapové soustředění junior-repre 2020

27.-30.8.2020 juniorská reprezentace absolvovala mapové soustředění v Nemojově. Dvakrát odložené mapové soustředění (na jaře kvůli lockdownu, o prázdninách kvůli kolizi se změněnou termínovkou ČP) bylo plánováno jako přípravné soustředění na MEJ ve Finsku. 

MEJ ve Finsku, jako náhrada za původně plánované jarní MEJ v Portugalsku, bylo bohužel na poslední chvíli zrušeno. Stejně jako bylo o měsíc dřív zrušeno JMS a MED v Portugalsku, což byla náhrada za zrušené domácí JMS.  Tím se nám definitivně rozpadla mezinárodně-závodní sezóna a popáté bylo nutno konstatovat, že všechno je jinak a odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil :-).

Nicméně soustředění už bylo připraveno, takže jsme ho realizovali. Bohužel současná situace se odrazila v účasti, takže soustředění bylo tentokrát poněkud komornější. Ale počasí nám celkem přálo (nezmokli jsme) a mapově svěřenci potrénovali kvalitně. Na programu bylo 6 mapových tréninků na mapách ze závodů ČP2019 pořádaných Vrchlabím a Jičínem (special thanks) – middle, vrstevnicovka, middlosprint, koridor, dlouhé volby a smíšené štafety a večerní GPS rozbory postupů.

Covid-19 si myslím ze soustředění nikdo neodvezl, do karantény nemusíme, takže dobrý ;-). Díky všem za účast a tréninkovou morálku. A doufejme, že příští sezóna bude optimističtější.

Zdroj: foto: Meloun a King

| Zobrazeno 1110x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru