MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Martina Tichovská vyhrála celkové hodnocení SP MTBO 2018

Už včerejší třetí místo by stačilo, ale protože i dnes brala Martina v Portugalsku medaili, je jisté že první místo v celkovém pořadí SP 2018 jí už nikdo nevezme. Otázkou je, kolik bodů bude činit její náskok na druhou v pořadí, kterou zatím stále je Veronika Kubínová. 

I dnes se totiž v Portugalsku ženám dařilo o něco více než mužům - Martina skončila a v náročném longu druhá za Dánkou Soegard, a skvělé třetí místo přidala  Veronika.

Z našich mužů byl na tom nejlépe Kryštof Bogar, který obsadil solidní šesté místo. a Vojta Stránský, který skončil sedmý hned za Kryštofem. Závod byl náročný byla i řada defektů, které z našeho týmu potkaly Honzu Svobodu i Vojtu Ludvíka.

Zítra vše zakončí sprint, ale Martině už celkové prvenství v SP nikdo nevezme. Zato mezi muži je situace ještě hodně otevřená a vše se rozhodne teprve zítra. 

Celkové výsledky SP Long

 

 

Foto: Martin štěpánek

 

| Zobrazeno 2846x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru