MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MTBO 5days Plzeň 2021

MTBO 5 days Plzeň 2021 startuje již za sedmapůl měsíce, 2. – 6. července 2021! A jak již poster napovídá, tentokrát měníme plzeňské rýhy za hrby v okolí rekreačního areálu Vrchbělá (rychlý borový les samosebou zůstává!!). A jako vždy nabízíme něco navíc!

 

Termín a centrum závodů:

2. - 6. července 2021 v rámci standardních pěti etap se těště i na 3x závod ČP, 2x závod WRE a WMS. To vše se uskuteční s centrem ve sportovním a rekreačním areálu Vrchbělá (Bělá pod Bezdězem, http://www.arealvrchbela.cz/). 

  • 2. července: Etapa 1 – middle
    3. července: Etapa 2 – sprint, 7. kolo Českého poháru,
    4. července: Etapa 3 – long, 8. kolo Českého poháru, WRE, WMS
    5. července: Etapa 4 – middle, 9. kolo Českého poháru, WRE, WMS a v podvečer štafety v orientačním triatlonu.
    6. července: Etapa 5 – semi-free order, stíhačka

Koordinace závodů s Mistrovstvím světa v orientačním běhu:

Místo a termíny závodů 5days MTBO jsme zkoordinovali ve spolupráci s organizátory mistrovstvím světa v OB s centrem v Doksech. Z Vrchbělé to je totiž pouhých 9km do Doks! Časy startů jednotlivých etap jsme pro Vás volili tak, abyste po svém MTBO závodě stihli shlédnout i finálové disciplíny MS v OB.

Co už je ovšem méně pravděpodobné, je fakt, že v den svého závodu stihnete i celý doprovodný závod WOC Tour (6-ti denní při MS v OB). Nám to ovšem bylo líto, tak jsme pro Vás připravili balíček „3 days Run for bikers“. Jedná se o možnost startovat na posledních třech etapách 6-ti denních WOC Tour.

A co dál?

Se stářím přichází i nedochvilnost podepisující se i na nás -> pokaždé začínáme pořádat dřív! A proto neleníme a otevíráme stránku závodu: 

http://www.mtbo5days.eu/mtbo2021/cs/.

Našlukujte tam třebas rozpis nebo jeho anglickou mutaci Bulletin1. A nepropásněte termíny, brzy otvíráme přihlášky v ORISu. Některé kapacity jsou omezené…

 

Brzy na viděnou
Plzeňácí

| Zobrazeno 1793x | MTBO ČP + MČR | Karýk
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru