MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

MTBO víkend na Děčínsku

Doufám, že řádně užíváte cyklistických prázdnin, protože hned po jejich skončení pro Vás máme závodní lahůdku v podobě víkendu v Děčínských skalách.

Závody se budou konat první víkend v září a to v sobotu 5. 9. MČR long a v neděli 6. 9. ČP middle. Po oba dny Vás čekají náročné tratě mezi pískovcovými skalami, parádní výhledy, kterými se nebudete mít čas kochat a pěkně jezdivé i brutálně zabušené cesty a stezky. Po závodě se pak v rámci regenerace můžete třeba zajít podívat do skalního města Tiské stěny, nebo se vykoupat v místním rybníce.

Centrum závodu je v parádním kempu Pod Císařem, který v létě navštěvují především horolezci. To jsou lidé dost podobného ražení jako bikeři, takže personál na Vás bude plně připraven. K ubytování je k dispozici 20 (old style) chatek a spousta místa pro stany. Kdo by chtěl chatku, měl by si asi pospíšit. V rámci kempu funguje bezvadná restaurace, kde jsou zvyklí na pořádání i větších akcí, takže by neměli mít problém Vás všechny v pohodě obsloužit, když si jídlo předem objednáte na ORISu. Pro koho to nebude dost na výši, může si zajet do nedaleké Tisé, tam jsou zvyklí i na nóbl klientelu.

Nudit se určitě nebudete, možná se nám podaří připravit i nějaký večerní program. Tak snad nám to koronavirus nezkazí, těšíme se na Vás!

Update: Na sobotní večer je objednána živá hudba!

ORISStránky závodu | KOB Děčín

| Zobrazeno 1180x | Informace | Martin -Marťas- Horák
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru