MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Na ME 2017 je nominováno

Letošní Mistrovství Evropy MTBO se uskuteční na konci června v Maďarsku. České barvy na něm budou hájit Martina Tichovská, Veronika Kubínová, Naděžda Reifová, Kateřina Nováková, Kryštof Bogar, Vojtěch Ludvík, Vojtěch Stránský, Jiří Hradil, Radek Laciga a Jan Svoboda.

V Maďarsku se poprvé pojede v novém - zkráceném formátu. Budou se rozdělovat jen tři sady medailí - dvě individuální, jedna štafetová. Program ME zahájí long v pátek 26.6. V sobotu bude následovat middle a vše zakončí nedělní smíšené štafety (2+1). To je další premiéra - tento formát se v minulosti jel pouze v rámci několika závodů světového poháru.

Díky změně formátu nebude tedy letos Martina Tichovská obhajovat svůj titul sprintový titul z Francie a podobně jsou na tom i všechny tři vítězné štafety, které budou úřadujícími šampiony ještě nejméně další rok.

Vzhledem k průběhu minulých sezon budou největší medailová očekávání pochopitelně namířena na Martinu a Kryštofa, ale bez šancí rozhodně nejsou ani ostatní členové týmu. Vysoko pak můžeme pomýšlet i v závodě štafet.

Souběžně s ME bude v Maďarsku probíhat také ME dorostu a juniorů a MS veteránů, kam se chystá i početná česká výprava.

| Zobrazeno 2416x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru