MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nejvtipnější komentář k fotce

Do redakce dorazil zajímavý nápad jednoho bikera. Zkuste napsat vtipný komentář (pod článkem odkaz komentovat) k fotce, jejíž autorem je pravděpodobně Martin Würz nebo někdo jiný ze Smržovky. První dva komentáře budiž vám inspirací. Věřím, že nikdo nebude tuto "soutěž" chápat jako útok na svou osobu... ;-)

"Nevěřil byste mi, pane redaktore, ale když jsme si to s kolegou v lese rozdávali, měl ho fakt táááákhle velkýho!!!"

nebo

"Na čtyřce si ňáká baba nasazovala řetěz, prdel vystrčenou přímo proti mě. No tak jsem neváhal, takhle (názorně ukazuje) jsem si ji podržel a nasadil ji taky.
No a až pak koukám, že je to tady kolega z mančaftu (Ďure se přiblble uculuje...)"

Zdroj: Lepšík

| Zobrazeno 15560x | Informace | Alda Linhart

Komentáře článku

Napsat nový komentář
hřebík |
klapka
Jo, ta vaše blonďatá klapka stála za hustníkem, hubu votevřenou údivem. Tak jsem jí takhle přidržel zakudrlinky a bylo to. Prej tam stojí doteďka...
Báža |
Odpružení mamuti
Jestli se mě chlapi ještě jednou zeptáte,jestli měli v mým minulým životě mamuti odpružený představce,tak vás oba fakt roztrhnu jak hady.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru