MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominace dospělých na MS 2019

Nejdůležitější závod roku, alespoň co se reprezentací týká, začne už za 16 dnů v Dánsku. Český tým se sestavoval postupně a konečný dílek do skládačky přidaly právě skončené pětidenní v Plzni. Kdo tedy bude letos hájit české barvy v boji o světové medaile?

Začneme jako vždy ženami, neboť jsem stará škola a byl jsem vychován v duchu, že dámy mají přednost. 

Veroniku Kubínovou, která přímou nominaci několikrát potvrdila doplnily nejprve Markéta Drobníková (výhra MČR middle) a Štěpánka Staňková (výhra nominační závod 5. kolo ČP). Po pětiddenních je na základě nominace trenéra doplnila po schválení komisí reprezentace trojíce Marie Březinová, Kateřina Nováková a Vendula Musilová. Necestující náhradnící bude Marie Hrdinová.

 Mezi muži měli přímou nominaci Kryštof Bogar a Vojtěch Ludvík a stejně jako Veronika jí několikrát potvrdili. K nim se po MČR na middlu přidal Vojtěch Stránský, který pak nominační závod vyhrál ještě dvakrát. Jiří Hradil vybojoval na ME v Polsku šesté místo v závodě s hromadným startem a to mu zajistilo i místo v týmu pro MS. Po pětidenních získali divoké karty Radek Laciga a Martin Ševčík. Stejně jako v případě žen i tyhle divoké karty schválila komise reprezentace. Prvním necestujícím náhradníkem je Jan Svoboda.

Do Dánska tedy cestujeme v silném složení, určitě máme v týmu hodně závodníků, kteří mohou bojovat o medaile a věřím, že nějakou opět přivezeme. Tak nám držte palce.

| Zobrazeno 2536x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Související články: MS a JMS Dánsko 2019
  • Nominace dospělých na MS 2019
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru