MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Nominační kritéria junior-repre

Vzhledem k tomu, že ČP ještě ani nezačal a nebylo dosud možné pořádat závody, budou junioři stejně jako dospělí na Juniorské MS (10.-18.6. Kuortane, Finsko) nominováni na základě výsledků měřených tréninků.

Nominační měřený trénink  proběhne společně s  dospělými 20.5. v Rakovníku.

Při nominaci budou dále zohledněny výsledky měřených tréninků, které budou součástí přípravného soustředění (27.-30.5.2021 Jablonec n/N).

  • 27.5. měřený trénink Lochkov (při Pražské MTBO lize)
  • 28.5. měřený trénink Jablonec n/N (sprint)
  • 29.5. měřený trénink Hamr na Jezeře (druhý nominační měřený trénink dospělých)
  • 30.5. měřený trénink Jablonec n/N (long)

Abychom se před JMS vyvarovali nějakého covidového problému, bude podmínkou účasti na soustředění absolvování PCR testu.

Nezvykle časný termín letošního MS/JMS přináší juniorům a juniorkám, kromě toho, že letos ještě nezačal ČP a bylo nutné rušit a odkládat plánovaná soustředění, další komplikaci v podobě kolize se školním rokem. Nejen, že řada z nich ještě ani neobnovila prezenční školní docházku a už je třeba je uvolňovat na přípravu i samotnou reprezentaci na JMS, ale ty nejstarší (a tedy potenciálně nejlepší) navíc čeká přesně v tuhle dobu maturita, případně přijímačky na VŠ. A bohužel přesně z tohohle důvodu už máme první omluvenky ze soustředění a vzdávání se nominace :-/.

No, ale po loňské kompletně zrušené mezinárodní sezóně a letošním zrušeném ME v Rusku, buďme rádi, že MS/JMS vůbec bude a doufejme, že se nejen reprezentační podmínky postupně vrátí do normálu. Hlavně se těším, že zas bude možné něco naplánovat a pak to realizovat, tak jak to bylo naplánováno, aniž bych to musel třikrát změnit a nakonec zrušit ;-).

Nominační kritéria na JMS najdete tady.

| Zobrazeno 786x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru