MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Shromáždění sekce MTBO 2009

28.10.2009 10:00 - Program:
 1. Zahájení
 2. Zhodnocení činnosti sekce
 3. Koncepce rozvoje MTBO v ČR (Český pohár, další závody, termínové kolize, pořádání mezinárodních akcí – ME, JMS, MS, SP, WRE)
 4. Reprezentace
  1. Hodnocení
  2. Plány
  3. Financování
 5. Soutěže
  1. Hodnocení sezóny 2009 – kvalita závodů
  2. Poučení z letošních chyb a upozornění na možná úskalí
  3. Termínová listina 2010
  4. Ustanovení skupiny možných členů jury a hlavních rozhodčích
 6. Sponzoring (soutěže, reprezentace)
 7. Volba delegátů na VH ČSOB 2009
 8. Klíč k výběru delegátů na SS v roce 2010
 9. Různé

Rok s rokem se sešel a už je tu opět doba na hodnocení a stanovování si smělých cílů. Již rok se nenápadně snažím kormidlovat naši bikerskou loď vodami orientačních závodů doma i v zahraničí. Jak psal Smíšek loni touto dobou „...z trochu zlobivého bratříčka jsme se postupně stali rovnoprávným členem svazu, pořádáme kvalitní závody za stále se zvyšující účasti závodníků, naše reprezentace pravidelně vozí medaile ze světových šampionátů.“ Myslím, že tento trend byl zachován i v letošní sezóně. Nenechme se, ale ukolébat úspěchy a pokusme se zamyslet nad tím, co by šlo dělat lépe a kde máme ještě rezervy. Máme zde staršího a silnějšího bratříčka - sekci foot, kde můžeme čerpat inspiraci, ale taky se můžeme poučit chyb.

Jak jsem se již zmínil při vyhlašování výsledků ČP v Šumperku, buďme hrdi na to, že MTBO v ČR má jednu z nejširších, možná že dokonce úplně nejširší členskou základnu na světě, a že úroveň většiny závodů ČP lze směle srovnat s úrovní SP či MS. Je na nás všech, aby to platilo i nadále, a aby se nám tu a tam něco podařilo zlepšit.

Ideální příležitost vyjádřit se k dění v MTBO u nás budete mít na shromáždění sekce, kam jste všichni, kdo jste ochotni něco pro MTBO udělat, zváni.

Kdy:
28.10.2009 v 10:00 hod
Kde:
Praha 6 – Strahov, budova ČSTV
(v tribuně spartakiádního stadionu), v zasedačce 209

Účastníci: Právo účastnit se (spíše povinnost) jako delegát SS v roce 2009 mají zástupci pořadatelů závodů ČP v MTBO v roce 2009 a 2010, členové vedení sekce a šéftrenéři juniorského a seniorského reprezentačního družstva.
Dále jsou zváni všichni, kdo se chtějí zapojit do organizování činnosti sekce, nebo se chtějí vyjádřit k její činnosti.

| Zobrazeno 3542x | Informace | Zbyněk Pospíšek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru