MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

V centru Brna proběhla podzimní MTBO akademie

Během víkendu 12. -14. listopadu se uskutečnila další MTBO akademie pro mládež. Celkem jedenadvacet závodníků ve věkovém rozmezí 9-17 let absolvovalo v brněnských terénech sérii technických tréninků na kole doplněnou o bloky teoretické cyklistické přípravy.

Z vyprávění účastníků, ale zejména z přiložené fotogalerie je zřejmé, že v Brně se za pomoci profesionálních trenérů z Aspire opravdu ‘lítalo’. Pokud se tak dá nazvat všechno to sjíždění (i vyjíždění) všech možných překážek, trénink skoků, dropů a projíždění propletenými kolejemi od šalin.

Akademie se proto pro ty, kteří tam přijeli vyplatila - od intervalového tréninku přes technické sjezdy až po teorii, jak trénovat, byl program na víkend pořádně nabitý. Spalo se ve škole v centru Brna, ale i tak byly traily jenom pět minut jízdy daleko. Našly se i pěkně výživné kopce na zahřátí v chladném, nicméně celkem příznivém počasí. Samotná škola byla vystavěná jako bludiště, ale nikdo se naštěstí nenávratně neztratil a všichni zvládli akademii bez úrazu. Trenéři byli také příjemně překvapení a hlavně: chystá se další MTBO akademie na jaře!

Odkazy:

Text: Eduard Toloch

| Zobrazeno 306x | Trénink | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru