MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

V dubnu proběhnou vzdělávací semináře pro trenéry a rozhodčí

Start sezóny 2020 se nezadržitelně blíží. A již tradičně budou první oficiální akce mít vzdělávací náplň. V průběhu třetího dubnového víkendu se ve Zbraslavicích uskuteční dva semináře.

 

Seminář Trénink MTBO je určen pro všechny zájemce o zdokonalení svých dovedností a znalostí v oblasti sportovního tréninku specificky zaměřeného na tuto orientační disciplínu. Seminář je i součástí kvalifikačního programu sekce MTBO pro trenéry 3. třídy, uchazeči o tuto trenérskou licenci ji tedy po splnění všech podmínek mohou získat. Kromě lektorů sekce MTBO můžeme opět s radostí avizovat i zapojení Velo Akademie, která přinese opět nové tipy pro tréninky malých cyklistů.

Rozhodčí MTBO 3. třídy je zcela nová kvalifikace, kterou sekce MTBO letos ustanovila. Seminář připraví rozhodčí na řešení všech potřebných otázek v průběhu závodu, ale i před ním a po jeho skončení. Věříme, že pořadatelé závodů využijí této možnosti, jak maximalizovat šanci na organizaci závodu v souladu s pravidly a předpisy.

Na oba semináře je možné se přihlašovat v ORISu do 31. března.

Titulní foto: Nathan Shively

| Zobrazeno 1572x | Informace | Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru