MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Závěrečný pohárový a mistrovský víkend sezóny již za týden

Tradiční zakončení MTBO sezóny s tradičním programem: sobotní Middle a Sprint, večerní vyhlášení nejlepších v ČP 2021 a nedělní MČR družstev bude po 4 letech opět ve Zbraslavicích - s perfektním zázemím areálu Starý rybník.

V areálu je zatím dostatek ubytování v teple, tedy ani podzimní počasí nás nerozladí. Volné kapacity pokojů budou pak k dispozici i pouze na 1 noc - budeme informovat po uzavření 2. kola přihlášek.

Závody v Middlu a Sprintu se jedou ve zcela nových prostorech, které v minulosti nebyly použity pro žádný o-závod, takže na nějakou znalost terénu příliš nespoléhejte. V prostoru middlu a družtev se sice vinou kůrovce těžilo, ale i tak zde zbylo dost cest a pěšin, po kterých se budete moci prohánět. Prostor sprintu pak zůstal před kůrovcovou kalamitou téměř zcela uchráněn, měl by tak přinést plnohodnotný mapový zážitek i pro náročné. Cesty na starty budou sice trochu dál, než je obvyklé, ale vedou po asfaltu s minimálním převýšením, takže ideální na předzávodní rozjetí. Závod družstev má centrum stejně jako minule přímo v areálu, takže si atmosféru užijí nejen závodníci, ale i diváci.

 

 

Stavitelský tým už nemůže být více hvězdný - několikanásobná mistrině světa Martina Tichovská, mistrovský medailista a vyhlášený sprinter Radek KLádin Laciga a profesionální stavitel a bývalý předseda sekce MTBO Milan Smíšek Jirásek.

Večerní vyhlášení ČP 2021 bude v krytém prostoru a na něj naváže disko-párty.

Vše potřebné info v ORIS

| Zobrazeno 295x | MTBO ČP + MČR | Radek -KLádin- Laciga
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru