MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Zlatý závěr SP MTBO 2018

Zlatý závěr SP MTBO 2018

Sprint, který zakončil letošní ročník světového poháru nám přinesl radost hned několikrát. Vojtěch Ludvík skončil sezonu tak jak já začal - prvenstvím. Kryštof Bogar přidal druhé místo. Díky tomu má rozuzlení tajenky jak dopadne celkové pořadí mezi muži velmi krásné řešení. Kryštof Bogar obhájil loňské první místo, Vojtěch Ludvík skončil druhý.  Mezi ženami nakonec Veroniku Kubínovou z druhého místa sesadila Dánka Soegaardová, ale celkové třetí místo  je excelentní. Vždyť to pro Veroniku byla první sezona mezi dospělými. 

Ve sprintu se dařilo i dalším našim - i když už ne medailově. Martina Tichovská skončila ve sprintu čtvrtá, Veronika pátá, Jirka Hradil skončil šestý a. Radek Laciga jedenáctý.

Závody v Portugalsku byly velmi náročné, krom skvělých výsledků pro naše barvy přinesly i několik domácích radostí. Třetí místo ve sprintu získala teprve sedmnáctiletá Marisa Costa. Long pak vyhrál Davide Machado, který ale už není neznámým jménem. 

Celkové pořadí SP 2018 těžko mohlo dopadnout lépe. Tedy alespoň z pohledu českého týmu, protože první místo máme ze všech tří kategorií - týmovou soutěž ovládla Česká republika o bod před Ruskem a Finskem. 

Díky všem členům i členkám týmu za skvělou reprezentaci v roce 2018, byla to opět jízda snů.   

| Zobrazeno 2713x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Marťas |
Super!
Super výsledek, gratuluji všem co se o něj zasloužili. Ještě kdyby ho tak někdo prezentoval mezi lidi, aby se o tom vědělo i mimo MTBO komunitu. Občas by to i pomohlo, když člověk hledá kdo by mu přispěl na pořádání závodů. Bohužel v televizi když se nekope, tak se řeší přestupy kopaček ve druhé lize. :-(
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru