MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Zpátky do minulosti – 10 let Pražské MTBO ligy

Zítra to bude přesně 10 let ode dne, co jsem si během tréninku, inspirován hlavně BOR cupem a Pražskou zimní ligou, vymyslel Pražskou MTBO ligu, rozeslal mejl pražským bajkerům (Facebook jestě tenkrát skoro nikdo neměl), založil web (ten prapůvodní) a přihlásil se o uspořádání úplně prvního závodu v Ďábličáku. V tom mě teda nakonec ještě předběhla se svým otvírákem na Spořilově 18.6.2009 Míša Lacigová.

A pak už se to díky obrovskému nadšení řady lidí, daleko přesahujícím moje očekávání, neskutečně rozjelo, až do současné podoby. Na podzim 2009 jsem převzal po Hášovi koučování juniorské reprezentace, takže většinu koordinačních záležitostí ligy postupně přebíral Svoby (Petr Svoboda) a na podzim 2010 jsem mu předal i funkci "samozvaného prezidenta Pražské MTBO ligy" :-). Postupem času jsem ze záležitostí ligy vycouval a teď už jen držím palce zpovzdálí, takže další historii bude muset sepsat někdo jiný. 

Každopádně velké díky všem, co se do toho nechali navézt a podíleli se na tom a všem, co to táhnou dál.

www.mtboliga.cz

 

Meloun - 1.samozvaný prezident Pražské MTBO ligy

 

 

| Zobrazeno 2085x | MTBO ostatní | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru