MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Postupy z Jesenice

Postupy z Jesenice

Trvalo mi to, ale konečně můžete kreslit a nahrávat své postupy z Jesenice... pokud si je ještě pamatujete (c;

| Honza -mAk- Svoboda

Komentáře

Napsat nový komentář
mAk |
Má to smysl?
čus, zajímalo by mě, proč někteří zejména eliťáci z předních příček nenahrávají své postupy, když třeba na Stravě je prezentují? Nevím pak jestli energii, čas i finance věnované mtbo.eu nemám přesunout někam jinam.
petr novotný |
Ahoj,
pomůže jen dát povinnost např. prvním 15-ti eliťákům nakreslit postupy. Ale jak na to?
Narazíš bohužel na hlášku \"Co bys chtěl je to amatérský sport.\"
Na stejnou jsem narazil, když jsem chtěl prosadit, aby eliťáci dostávali důstojnou peněžitou výhru za vyhraný závod či za první tři místa. Nemluvě pak o vítězství v celém ČP. Aby na stupních vítězů nedostávali směšné ceny v podobě imregnačního spraye na bundu v hodnotě 39 Kč.
lesič |
ne jen u elity... štve mi to i u ostatních kategorií, které bych si rád prohlédl. Chápu tvé rozhořčení.
Needy |
Čus. Sorry za nenahrání. Je to super věc tyhle postupy s možností nahrání GPS záznamů. Jen je nutnost být u počítače, kde se to musí ořezávat. A já zrovna na kompu jsem úplně minimálně, vše řeším na telefonu.. Proto to tam často zapomenu nahrát.
Nějaká propojenost a automatizace se Stravou by byla geniální a mohlo by to nenahrávající se Stravou vyřešit - ale to je jen nápad. Já bych to naprogramovat nezvládnul (a nevím ani, zda by to bylo možný to \"jen\" nějak upravit/rozšířit, nebo by se to muselo dělat celý znovu). Zkusím se v nahrávání polepšit :)
Každopádně díky za mtbo.eu, je to dobře funkční
mAk |
Mělo by to teoreticky jít i na mobilu. CROP jde přímo ve Strava apce (pokud oželíš kilometry do součtu při rozjetí vyjetí), sharenutím to jde uložit a pak by to mělo jít nahrát. Kdybys to zkoušel, tak případně poreferuj (c;
Chmelda |
mě teda na mobilu nejde posouvat případné body a tedy pak ten záznam je často mimo, hlavně pokud start je dál od mapového startu..

jako já se klidně dobrovolně přihlásím, ať mi po závodech každý na mnou speciálně vytvořený email zašle GPX soubor (to zvládne i z mobilu) a klidně to těm eliťákům budu nahrávat
Needy |
Mně se to z appky na iOS stáhnout třeba nepodařilo
chmelda |
z appky ne, musis se priblsit pres prohlizec klasicky a to neni zadny problem
mAk |
Takže jak psal Čmelda... přihlásit se přes prohlížeč na strava web, tam sosnout GPX. No a pak jde v RouteGadgetu nahrát GPS soubor... a ladění tratě probíhá tak, že podržením prstu na trati přidá modrou tečku, kterou lze pak přetáhnout na jinou pozici. Takže je to vlastně stejný jako na PC kde teda podržení prstu nahrazuje dvojklik myši.
chmelda |
maku bohuzel na ios podrzenim na modre tecce bod zmizi pripadne podrzenim na care ho pridam, ale nejsem schopen ho posouvat
mAk |
zkus ještě, podržením modrej bod přidat... pak tap někam vedle a pak znovu na bod a zkusit přetáhnout
+ je tam taky odkaz "touch mode"
žofka |
Ahoj! Bude možnost nahrát postupy ze Vsetína, prosím?
mAk |
Zdar, nikdo mi to zatím neposlal.
Jašík |
Postupy ze Vsetína vidím na webu OB postupy https://obpostupy.orientacnisporty.cz/. Asi se tu jedou paralelní standardy.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru