MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Přihlášky na MAUDICUP spuštěny

Přihlášky na MAUDICUP spuštěny

Spustili jsme přihlášky na dva otevřené závody 10. ročníku MTBO MAUDI CUPu. Pro zjednodušení zpracování přihlášek prosíme všechny závodníky, aby se přihlásili přes samostatný webový formulář, na každý závod zvlášť. Zaškrtněte taky, zda se zúčastníte večerního vyhlašování ČP MTBO 2018. Odkazy najdete níže.

Nově nabízíme kategorie i pro O-běžce, více info k závodům v rozpisu na www.maudicup.cz

PŘIHLÁŠKY NA SOBOTU 3.11. - middlong

PŘIHLÁŠKY NA NEDĚLI 4.11. - middlsprint

Uzavírka přihlášek za základní startovné je v neděli 28.10. ve 23:59

Tým KNC, Kostelec nad Černými lesy

PS: Nabídka konkrétních jídel bude zveřejněna v pokynech, nebo hned jak nám ji Pivovar dodá. Zatím nám jen dejte vědět váš zájem, výběr bude jako vždy jedno masité, jedno drůbeží a jedno bezmasé jídlo za přijatelnou cenu.

| Jarka Švarcbachová

Komentáře

Napsat nový komentář
Jirka Putík |
Startovné
Ahoj, z rozpisu není moc jasné, jestli je tamo uvedené startovné za jeden závod nebo za celý víkend a kdyžtak si ten rozpis upravte, vzhledem k tomu, že je přihlašovací procedura jiná než zde uvedená, tj. ne přes ORIS :-)
JP
Jarka |
Ahoj, díky, upravím.
Jinak i zde dávám info: každý závod je za 150 Kč.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru