MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

WMMTBOC aneb veteránské mistrovství světa v Polsku, Białystok 23. -30.8.2014

Na konci srpna se v Polsku koná veteránské mistrovství světa. Probíhá souběžně s normálním a juniorským MS. Na programu je 26.8. sprint, 27.8. middle, 29.8. long a 30.8. štafety, které ale nejsou součástí veteránského mistrovství. 30.8. je potom závěrečný banket, kam mají závodníci vstup zdarma.
Platby jsou 40€ za akreditaci a potom 30€ za každý závod. Štafety 20€ na osobu. Paralelně s mistrovskými kategoriemi jsou i Open závody, bez akreditace a za 20€ na závod. Ubytování vychází příznivě v hotelu v centru, cca 15€ na noc.

Více informací najdete na http://wmtboc2014.pl/en/frontpage

Kýta zajistí přihlášky přes ČSOS. Kdo má zájem jet a využít svazové přihlášky, ať si napíše na kekety@seznam.cz pro jednoduchou přihlašovací tabulku. Přihlášky jsou do 16.7., ale kvůli případné schůzce v Liberci se pokuste vše stihnout tento týden.

| Kekety
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru