MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

SP v Polsku - tři medaile!

O víkendu proběhlo 3. kolo světového poháru a první štafety. V individuálním závodě na předlouhé trati dosáhli nejlepšího umístění v ženách Marie Hrdinová (stříbro) a Ctíba Podrábský (brambora). V ženách zvítězila francouzka Coupat a v mužích dle očekávání opět dominovali finové Tervala (1.) a Mäkilä (3.), mezi které se možná poněkud překvapivě vklínil australan Randall. Výsledky našich: ženy - 13. Kupcová, 15. Lacigová, 17. LaCarbonnara, 19. Folprechtová a 20. Chmelíková; muži - 6. Rygl, 7. Ševčík, 14. Wohanka, 18. Linhart a 19. Tomeček.
Štafety: Oslabená ženská štafeta (LaCarbonnara, Kupcová, Lacigová) vybojovala 5. místo. Muži obsadili 2. a 3. příčku na stupních vítězů. V obou kategoriích zvítězily štafety Finska.
výsledky ->
| MTBO.cz
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot