Reprezentace

CZECH MTBO team. Reprezentace České republiky dospělých i juniorů a dorostu.

| Reprezentace

Reprezentační sezona začíná přesně za 80 dnů!

V sekci dokumenty nově najdete nominační kritéria reprezentace dospělých pro rok 2012. Dokumenty nejsou žádná beletrie, a proto pokud máte zájem můžete si přečíst následující lehce pocitově obarvený článek. Co v něm najdete? Mimo jiné odpovědi na to, jaké asi bude složení reprezentačního týmu v prvních závodech světového poháru, jaké vlastně závody letos na reprezentaci čekají a kdy přijde vrchol sezony? Celý článek.

Úvodní sraz juniorů a dorostu 2012, Bedřichov

O víkendu 16.-18.12.2011 proběhl v Bedřichově “Úvodní reprezentační sraz“ Juniorské reprezentace a Výběru dorostu. Počasí se na poslední chvíli umoudřilo a napadl sníh a na programu tak kromě předávání informací o nadcházející sezóně (termíny, závody, nominace, soustředění, materiál, finance) a seznámení nováčků s týmem byl i lyžařský objemový trénink. Celý článek.

Mužský medailový double z longu pro Duka a Máru

Dnešní deštivý long na ME v Rusku s hromadným startem přinesl stříbro pro Frantu -Duka- Bogara a s rozdílem pouhé sekundy bronz pro Máru Pospíška. Vítězem se stal Erik Knudsen Skovgaard (DEN), který zkompletoval své zlaté tažení šampionátem v Rusku a získal zlatý triple ze všech individuálních závodů. Velkou bednou mezi muži respektive šestým místem se blýskla naše mladá naděje Kryštůfek Bogar. V ženách zvítězila Marika Hara (FIN) a naší nejlepší závodnicí se stala René Paulíčková na osmém místě. Cinkali také naši mladí, kdy ve W17 zvítězila Eva Haltofová a druhá byla Kateřina Nováková a v M17 vyhrál Tomáš Staněk.
Celkem: 465 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot